• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Grimaldi Euromed

Grimaldi Euromed Ferry TicketsGrimaldi Euromed

Grimaldi Euromed (Minoan Lines), Akdeniz’in en başarılı feribot şirketidir. Grimaldi Group, denizcilik sektöründe 70 yıllık bir geçmişi vardır.

Minoan Lines’in gemileriyle (F/B Cruise Olympia ve F/Cruise Europa) İtalya’daki Ancona’dan ve Venedik’ten Yunanistan’daki Patras’a ve İgumeniça’ya güzergahlar gerçekleştirir.

Şirket, aile teklifleri, erken rezervasyon indirimi, show your card indirimi, çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel indirimler gibi sunuyor. Grimaldi Euromed (Minoan Lines) size makul bir fiyata rahat, heyecan verici ve unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Grimaldi Euromed (Minoan Lines) ile seyahat ederseniz kamp yerleri için indirimler gibi ek avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Güzel lokantaları, kafeteryaları, barları, internet corners, kazino, sinema, video games, çocuk bahçesi ve doğal olarak havuzuyla onların yeni gemileri sizlere yolculuk esnasında en güzel hizmetleri sunar.
Camping all Inclusive indirimi ile camperiniz veya karavanınız ile seyahat edebilirsiniz ve konforlu kabinlerde güverte fiyatına istirahat edebilirsiniz. Yolculuk esnasında karavanınızın tadını çıkarın.
Tatiliniz Grimaldi Euromed (Minoan Lines)ait gemilerinden birine binmekle başlar.
Biletlerinizi bugün kapatın ve tatil havasına “girin” !