• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries - Feribot BiletleriGolden Star Ferries, hergün sizleri Andros, Tinos ve Mikonos adalarına götürür. Ege’de güvenli, hızlı ve tutarlı bir yolculuk yapın, hepsi Golden Star Ferries’in teklifleridir – altın seçiminiz!

Mümkün olan en düşük fiyatlarda yüksek kalitede hizmet sunarak, Golden Star Ferries sizlere rahat ve unutulmaz seyahatler sunmayı amaçlıyor! Ve dört ayaklı arkadaş yanınıza almak istemezmisiniz? Golden Fast Ferries, evcil hayvanlar için özel kabinler sunar.

Klimalandırılmış gemiye bindiğiniz andan itibaren, hoş karşılamadan, samimi ve dostane atmosferden memnun kalacaksınız. İç bölümlerdeki barda içkinin keyfini yaşayın veya masaj koltuklarından birinde rahatlayın. Gündelik hayattan home cinema’ya kaçın.

Golden Star Ferries sizlere en iyiyi sunmak için dikkatlerinin sadece küçük bir göstergesi olarak gemilerinde temiz, lüks ve güzel dekore edilmiş alanları mevcuttur.

Konfor, iyi bir yemek, veya içeceğinizi derin mavi deniz manzaralı bi yerde yudumlayacak bi yer mi arıyorsunuz? Tüm bunlar Golden Star Ferries ile yapılan bir yolculukta birleşir.

Biletlerinizi Golden Star Ferries ile kapayın ve güvenli ve rahat bir yolculuğun keyfini çıkarın! Rezervasyonunuzu bugün kapatın ve tatil havasına “girin”!