• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Anek Lines Ferries

Anek LinesAnek Lines İtalya Yunanistan arası en popüler rotalarda faaliyet gösteren, Adriyatik denizinin en modern filolarından birine sahiptir !

Yıllardır, İtalya (Venedik) ve Yunanisntan’a ( Patras- İgumeniça – ve Kerkira) seyahat eden yolculara kaliteli hizmet sunar. Ayrıca Pireas – Girit(Heraklion- ve Hanya) seferleri ile On İki Ada ile Kiklad adaları seferlerinde de hizmet vermektedir. Aile indirimi, çocuk indirimi, genç ve yaşlı indirimi gibi farklı ve özel indirim teklifleri sunmanın yanısıra sizlere uygun fiyatta rahat bi yolculuk sunar.

Mağazaları keşfe çıkın veya yüzme havuzunda rahatlayın. Akşam ana restorantta veya self service restoranında lezzetli bi yemeğin tadını çıkarın ve barda kendinize bi içki ısmarlayın. Diskoda DJ eşliğinde güzel müziğin eğlencesini çıkarın. Macera arıyosanız, şansınızı kazinoda deneyin!

Αnek Lines sizlere en iyiyi sunmak için dikkatlerinin sadece küçük bir göstergesi olarak gemilerinde temiz, lüks ve güzel dekore edilmiş alanları mevcuttur.

Konfor, iyi bir yemek, veya içeceğinizi derin mavi deniz manzaralı bi yerde yudumlayacak bi yer mi arıyorsunuz? Anek Lines ile yapacağiniz bi yolculukta hepsini bir arada bulun. Biletinizi bugün kapayın ve tatil havasına “girin” !