• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Superfast Ferries

Superfast Ferries | Feribot BiletleriSuperfast Ferries Ankona ve Bari hatlarında çalışan 4 modern gemisi ile bu hatlarda uzmanlaşmıştır. Zamandaki kesinliği ve 32 knotluk hızlı eşsiz kombinasyonu şirketi Adriyatik denizinin lideri konumuna getirir.

Superfast Ferries tüm yolculuk boyunca evcil hayvanınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz sınırlı sayıda evcil hayvanlı kabin hizmeti sunan nadir şirketlerden biridir. Ayrıca, araçları ve karavanları ile veya yalnızca karavanları ile seyahat eden yolcular için, Superfast Ferries yolculuğunuzu yaparken karavanınızın tadını çıkarabileceğiniz «Camping on Board» hizmetini sunar. Köpeğinizi açık güverteye getirebilir ve sizinle karavanda kalabilir. Böylelikle dört ayaklı dostunuz da yolculuğun keyfini çıkarabilir!

Superfast Ferries’a ait modern gemilerle yapacağınız yolculuk, gemideki konfordan dolayı kruvazİyer gemilerine benzer. Gemiye bineceğiniz andan itibaren samimi ve sıcak atmosferin tadını çıkaracaksınız.

Denizdeki yolculuğunuzun eğlenceli olduğunu farkedeceksiniz! Yüzme havuzları, diskolar, barlar sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Ve kazinoda kim şansını denemek istemez ki!
A la carte ve self-service restoranlarında lezzetli bi yemeğin tadını çıkarın.

Superdast Ferries ile bir defa yapacağınız yolculuk, tekrar Superfast deneyimi yaşamak için yeniden yolculuk yapmak istemenizi sağlayacaktır.

Biletlerinizi bugün kapayın ve tatil havasına “girin” !