50 YIL

FERİBOT SERVİSİ
YUNANISTAN'DA

Sadece bir Arama ile!

Basit rota, Gidiş-Dönüş seyahat, Çoklu Rota

2. Rota

3. Rota

4. Rota

Add - Remove
ROUTES

ZAKYNTHOS ADASI

PLAJLARI KEŞFEDİN

CARETTA CARETTA

SESSİZ HEDEF

Zakynthos'a nasıl gidilir

Zakynthos, tüm yıl boyunca Kyllini limanına günlük feribotlarla bağlanmaktadır. Feribotla seyahat etmek Atina ve Mora'dan Zakynthos'a gitmenin en kolay yoludur. Yaz aylarında Kyllini'den Zakynthos'a bağlantı, günde 10'dan fazla güzergah ile çok sıktır. Kyllini - Zakynthos gezisinin süresi yaklaşık 1 saattir.

Zakynthos sınırlarındaki Plajlar

Zakynthos berrak suları, beyaz kumsalları, mağaraları ve etkileyici derin mavi suları ile ünlüdür. Ada, dalış meraklıları için bir cennettir. Adadaki seyahat acenteleri, ziyaretçilere gizli koylarda ve deniz mağaralarında yüzme fırsatı veren günlük turlar düzenlemektedir.

Zakynthos'taki en güzel plajların listesi:

Zakynthos'ta ne yapılır

Son yıllarda Zakynthos, Yunanistan'ın en popüler turistik yerlerinden biri haline geldi. Güzel plajları ile güzel bir adadır ve aktivite, eğlence, gece hayatı, su sporları ve geziler için birçok seçenek sunar.

Zakynthos şehrinde, eğlencenizin yanı sıra, gezginlerin ziyaret etmesi gereken birçok turistik yer bulacaksınız: Solomos-Kalvos Mozolesi ve Epifanon Zakinthion'un neoklasik binası, Agios Markos Katolik Kilisesi ve geleneksel saat. Ziyaret etmek için harika bir yer, aynı zamanda geleneksel Venedik kemerleri ile şehrin merkezidir. Şehrin dışında, tüm şehrin ve İyonya'nın harika panoramik manzarasına sahip olan Bohali de var.

Ada için çok önemli bir diğer ipucu ise, Zakynthos'un caretta caretta kaplumbağalarının cenneti olmasıdır. Uzun yıllar yuvalarda rekor tutuyorlar.