• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Minoan Lines 2022 – Camping All Inclusive İndirimi

Minoan Lines - bilgi & fotoğraf1-03-2022

Camping All InclusiveMinoan Lines Camping All Inclusive İndirimi

Minoan Lines Camping All Inclusive teklifini seçin ve güverte fiyatında Kamperiniz veya karavanınızla seyahat edin ve rahat kabinde kalın! Bubunla birlikte tüm self-service ve a la cart restorantlarına %30’luk indirimden faydalababilirsiniz! Camper veya Karavanınız garajda kalacaktır (220V luk elektrik sağlanır).

Teklif yalnızca Ancona hattında geçerlidir.

Teklif, her istikamet için bir içkabin (AB2, AB3, AB4) ve self-service ve a la cart restorantlarında %30’luk indirim içerir.
Tüm bunlar kişi başı güverte artı aracın fiyadına.

Dört ayaklı arkadaşınızı da kabinde yanınıza almak istiyorsanız, yolculuk başına ekstradan yalnıca 25 euro ücretlendirme sözkonusudur.


Hemen Al
Şartlar ve Koşullar

Teklif yalnızca Ancona hattında geçerlidir.

Camper veya araba altı caravan ile seyahat eden yolcular için geçerli.

Teklif, her istikamet için bir içkabin (AB2, AB3, AB4) ve self-service ve a la cart restorantlarında %30’luk indirim içerir. Tüm bunlar kişi başı güverte artı aracın fiyadına.

Eğer kabine evcil hayvan almak istiyorsanız, sreç başına yaklaşık 25 Euro ödemeniz gerekir! Bu hizmet Ancona ve Venedik feribotları için tüm yıl boyunca geçerlidir. Teklif tüm yıl boyunca geçerlidir.

Teklifi begendiyseniz? Arkadaşlarınıza söyleyin

İçin daha fazla teklif Minoan Lines

Minoan Lines 2022 “Show Your Card – %20-%25 i...

Minoan Lines “Show Your Card” – %20-%25 indirimden tasarruf edin! Otomobil kulübü üyesiyseniz, gemi seyahatinizde bilet fiyatına –%25 indiri...

Minoan Lines 2022 – Bonus Club Teklifi...

Minoan Lines Bonus Club Teklifi Bir Minoan Lines Bonus Club üyeliğiniz varsa, İtalya’dan Yunanistan’a feribot bileti rezervasyon...

Minoan Lines 2022 – Geri Dönüş İndirimi...

Minoan Lines %30 Geri Dönüş İndirimi Dönüş seyahat tarihinizi biliyorsanız, Minoan Lines ile avantajlar kazanacaksınızDönüş yolculuğunuzu ya...

Hakkında tüm teklifleri görmek için buraya tıkla Minoan Lines › › ›