• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Hakkımızda

Ferries-Booking.com’a hoşgeldiniz. Sitemiz sizlere tüm Akdenizde gerçekleşen gemi yollarını sunmaktadır. Tüm feribot şirketlerinin fiyatlarını karşılaltırır ve yolculuğunuz için en uygun fiyatı sizlere kolayca bulmaktadır!

Biz kimiz

Turizm tecrübemiz 1964 yılında başladı. 1995 yılında etkinliğimizi online sisteme taşıdık, Yunanistan-İtalya yolları rezervasyonları ve Yunan adaları yolları rezervasyonlarında uzmanlaştık. Web sitemiz Greekferries.gr online sistem kariyerimiz birçok şeye öncülük etmiştir ve bu geçen yıllar içerisinde birçok başarı elde etmiştir.

15 Yıl boyunca (1994-2008) Girit’e Superfast Ferries satış acentası olarak hizmet verdik. Minoan Lines şirketi ise bizleri 4 sene ardı ardına (2008-2011) şirketleri için yaptığımız her tür yurtdışı yolcu bileti ve her tür araç bileti satışı ve mükemmel işbirliği yaptığımız gerekçesiyle bizleri ödüllendirdi.

2012 ve sonrası çok planlı ve sıkı çalışmadan sonra, tecrübemizi ve deneyimimizi Akdeniz seferlerinde Ferries-Booking.com da sunuyoruz.

Ne sunuyoruz

Rezervasyonunuzu online yapmanın dışında, size garanti veriyoruz ki rezervasyon sistemimiz sizlere en kısa sürede seyahatiniz için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olur!

Tüm feribot şirketlerini yolculuklarına göre, kalkış ve varış saatlerine göre, tüm fiyatları ve yolculuğunuz için sizlere sunulan en iyi teklif ve hizmetleri, diğer bir değişle sizler için en uygun yolculuğu ve hizmetleri sunuyoruz!

Rezervasyonunuzu yapmak için sizlere sunduğumuz bu 8 dilden birini seçiniz, ( İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Hollandaca, İspanyolca, Türkçe, Yunanca ). Deneyimli, çok dil bilen personelimiz sizlere yolculuk sırasında ve öncesi her tür hizmeti sunmaya hazır bulunmaktadır.

Amacımız

İlk günden beri şirketimizin amacı sizlere kaliteli, doğrudan yardım ve herşeyden önce, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden tahmin etmektir. Bugüne kadar olan bütün başarımızı sizin bize olan güveninize, bizi tercih etmenize borçluyuz ve hizmetlerimizi daha da iyi bir şekilde gerçekleştireceğimize söz veriyoruz.