Grimaldi Euromed 2017 – Camping all Inclusive İndirimi

Grimaldi Euromed - bilgi & fotoğraf28-11-2016

Camping all Inclusive İndirimiGrimaldi Euromed Camping all Inclusive İndirimi

Şimdi Grimaldi Euromed’ın Camping all Inclusive indirimi ile camper’iniz veya karavanınız ile seyahat edebilir ve konforlu kabinlerde güverte fiyatına istirahat edebilirsiniz! Ayrıca
self-service ve a la cart restorantlarında %30 indirim imkanınız vardır! Camper veya Karavanınız garajda kalacaktır (220V luk elektrik sağlanır).

Ankona ve Venedik
Teklif, her istikamet için bir içkabin (AB2, AB3, AB4) ve self-service ve a la cart restorantlarında %30’luk indirim içerir. Tüm bunlar kişi başı güverte artı aracın fiyadına.

Dört ayaklı arkadaşınızı da kabinde yanınıza almak istiyorsanız, yolculuk başına ekstradan yalnıca 35 euro ücretlendirme sözkonusudur.
Yıl boyunca Ankona, Venedik ve Ravenna istikametlerinde bu muhteşem indirimden yararlanarak seyahat edin!

Offer has expired
check related offers or more offers from Grimaldi Euromed...
Şartlar ve Koşullar
  • Valid for passengers travelling with their camper or a car and caravan.
  • The offer includes an inside cabin (AB2, AB3, AB4) plus 30% discount on all meals and beverages in the a la carte and self service restaurants during the trip. All in the price of a deck fare per person plus the vehicle price!
  • If you wish to take your pet in the cabin, there is a surcharge of approx 35 Euro, per stretch. This service is valid throughout the year for ferries from and to Ancona and Venedik.
Teklifi begendiyseniz? Arkadaşlarınıza söyleyin