• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

NEL Lines Ferries

NEL LinesNel Lines’a ait gemi filosu hızlı feribotları ile Ege denizinin kuzeydoğusundaki adalara, kuzey Sporad adalarına ve bazı Kiklad adalarına seferler düzenler. Nel Lines filosunda Akdeniz’in en büyük ve en hızlısı olan “AEOLOS KENTERIS” gemisini bulundurur. Bir lüks ve zerafet örneği ve kesinlikle filonun “elmaslarından” biri.

Aileler için özel indirimlerin yanısıra yüskek kalitede hizmetleri en düşük fiyatta sunmakla, Nel Lines ailelerin rahat ve unutulmaz bi tatilin keyfini çıkarmaları için çabalar! Nel Lines sizlere en iyiyi sunmak için dikkatlerinin sadece küçük bir göstergesi olarak gemilerinde temiz, lüks ve güzel dekore edilmiş alanları mevcuttur.

Yüksek kalitede hizmetleri ve tesisleri ile donatılmış: lokanta, bar, mağazalar ve internet odaları, Nel Lines gemileri yolcunun rahatı için herşeyi sunuyor ve denizde yolculuğun eğlenceli olduğunu kanıtlarlar. Yolculuğunuz başladığı andan itibaren konforunuz sağlanır.

Konfor, iyi bir yemek, veya içeceğinizi derin mavi deniz manzaralı bi yerde yudumlayacak bi yer mi arıyorsunuz? Nel Lines ile yapacağiniz bi yolculukta hepsini bir arada bulun.

Nel Lines sizin yunan adalarına açılan kapınızdır!