• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Minoan Lines

Minoan LinesMinoan Lines 6 güzel gemiden oluşan modern filosu ile Adriyatik ve Ege Denizi’nde Denizinde faaliyet gösteren en başarılı denizcilik şirketidir.

Yıllardan beridir İtalya ve Yunanistan arası Patras, Igumeniça ve Korfu adasına seyahat eden yolculara kalite sunar. Ayrıca, Piraeus(Atina) ve Heraklion (Girit) arası seferleri de mevcuttur.

Başından itibaren Minoan Lines müşteri memnuniyetini en yüksek derecede tutmayı başarmış ve bu konuda pek çok ödüle lâyık görülmüştür.

Aile indirimleri, Erken Rezervasyon indirimleri, otomobil kulübü üyeleri için indirimler, çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel indirimler vs, gibi özel indirimler sunmakla Minoan Lines sizlere rahat, heyecan verici ve unutulmaz bir yolculuğu makul bir fiyata sunar. Minoan Lines ile yapacağınız yolcuktan sonra faydalanabileceğiniz indirimler de mevcuttur. Ör. kamp yerleri.

Güzel lokantaları, kafeteryaları, barları, internet corners, kazino, sinema, video games, çocuk bahçesi ve doğal olarak havuzuyla Minoan Lines’ın yeni gemileri sizlere yolculuk esnasında en güzel hizmetleri sunar.

Minoan Lines şirketi sizlere «Camping All İnclusive» sunuyor. Camping all Inclusive indirimi ile camperiniz veya karavanınız ile seyahat edebilirsiniz ve konforlu kabinlerde güverte fiyatına istirahat edebilirsiniz. Yolculuk esnasında karavanınızın tadını çıkarın.

Tatiliniz Minoan Lines’a ait gemilerinden birine binmekle başlar.

Biletlerinizi bugün kapatın ve tatil havasına “girin” !