• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Grimaldi Lines

Grimaldi Lines Çevrimiçi Feribot BiletleriGrimaldi Lines yeni, hızlı ve rahat gemi filosu ile İspanya’ya, Tunus’a, Fas’a, Malta’ya, Sardunya’ya, Sicilya ve Yunanistan’a seferler düzenleyen önde gelen lider bir gemicilik şirketidir. İç ve dış kabinleri, lüks ve junior süitleri, owner süit ve uzanan yatakları ile. Grimaldi Lines’ın herkeze sunacağı bişeyi vardır!

Süper aile indirimleri, super arkadaş indirimleri, superbonus, çocuk indirimleri, araçsız seyahat edenler için Eurail ve InerRail indirimlerinden bahsetmiyelim bile. Grimaldi Lines’ın herkez için Super bir indirimi vardır!

Grimaldi Lines ile sıcak bir misafirperverliğin, rahatlığın ve eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. A la carte restoranında lezzetli bir yemeğin tadını çıkarın veya self-service restoranını ziyaret edin.

Ailenize veya arkadaşlarınıza Grimaldi Lines’ın internet corner’lerinde ne kadar iyi vakit geçirdiğinizi anlatın. Barda içeceğinizi yudumlayın veya alışverişe çıkın. Gazinoda şansınızı deneyin ve çocuklarınızı mükemmel vakit geçirmeleri için oyun odasına bırakın.

Grimaldi Lines ile seyahat edin ve dostane atmosferin tadını çıkarın ve unutulmaz anlar yaşayın. Tatiliniz sizi bekler!