• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Fast Ferries Seyahat Şartları

İptal edilen biletler

İptal politikası analizi için, «Müşteri hizmetleri» sayfasından Değişiklikler ve İptaller bölümüne gidin.

Gemi şirketi tarafından uygulanan iptal şartlarının yanı sıra, Greekferries Club iade edilen miktara 10% ücret politikasi uygular.

Açık tarihli biletler

Biletler proglanmış kalkış saatine 2 saat kalaya kadar açık bilete dönüştürülebilir. Biletler açık tarihli bilete dönüştürüldüğü zaman iptal edilemez.

Bilet değişiklikleri

Bilet değişikliği seyahat tarihinde değişiklik, veya ketegori yükseltme anlamına gelir. Düzenlenen yedek biletin fiyatının daha düşük olması durumunda, yolcunun farkın iadesini talep etme hakkı yoktur. İsim değişikliği veya daha düşük kategoride yolculuk ilk biletin iptalini (bilet iptal uygulamalarına bakınız) ve yedek bilet düzenlenmesini gerektirir.

DİKKAT! Yolcu biletini önceden teslim almış ise, biletin orijinallerini düzenlenen acenteye götürüp biletini yenisiyle değiştirmesi gerekir.

Kayıp bilet uygulamaları

Biletin kaybolması durumlarında, yolcunun geminin kalkışından önce şirketi haberdar etmesi gerekir. Yolculuk için yedek bilet satın alımı zorunludur. Planlanan yolculuktan 1 yıl sonra ve şirket tarafından yapılacak olan araştırmanın sonucunda, kayıb biletin kullanılmamış olduğunun tespit edilmesi halinde yolcunun kayıp biletle aynı fiyatta ücretsiz yedek bilet alma hakkı vardır.

Gecikme veya Yolculuk İptali

  • KALKIŞTAKİ GECİKME: Yolcular ve araçları biletlerini değiştirmek zorunda kalmadan gemiye binebilir.
  • SEYAHAT İPTALİ: İptal edilen seyahatlerin biletleri gemiye biniş için geçerli değildir. İlk biletler değiştirilerek, uygun yeri olan bi sonraki yolculukla değiştirilmeleri gerekir.
  • DİKKAT: Olumsuz hava koşulları nedeni ile gecikmelerin yaşandığı durumlarda yolcuların geminin yeni kalkış saati ile ilgili bilgi edinmek için şirketin limandaki ofisleri ile iletişime geçmeleri rica edilir.

Açık Tarihli Biletler

Açık biletler 1 yıl süreyle geçerlidir ve gemiye biniş için geçerli değildir. Gemiye binişten önce ilk biletin yedek biletle değiştirilmesi zorunludur. Yolculuk tarihine kadar bilet fiyatlarının artması durumunda açık tarihli bilet sahiplerinin farkı ödemeleri gerekir. Daha düşük maliyette olması durumunda yolcunun farkın iadesini talep etme hakkı yoktur.