• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Anek - Superfast Ferries

Anek Superfast FerriesAnek-Superfast şirketi Anek Lines feribot şirketi ile Superfast Ferries feribot şirketinden oluşur ve Patra-İgumeniça-Ankona ve tersi istikametlerde ve Pire-Kandiye arası seferler gerçekleştirir.

Anek – Superfast ferries Ankona hattında “Campin on Board” hizmetini sunan şirkettir. Denizde seyahat ederken Camper veya karavanınızın rahatlığının keyfini çıkarın. Köpeğinizi açık güverteye getirebilir ve sizinle beraber karavanınızda kalmasını sağlıyabilirsiniz. Böylelikle dört ayaklı dostunuz da yolculuğun keyfini çıkarabilir! Eğer bir karavanınız yok fakat evcil hayvanınızı yanınızdan ayırmak istemiyorsanız, Anek-Superfast ferries yalnızca Superfast XI gemisi ile Superfast VI gemisinde sınırlı sayıda evcil hayvanlar için özel kabin hizmeti sunar.

Αile indirimleri, çocuk indirimleri, genç ve yaşlı özel indirimleri gibi özel indirimlerden faydalanabilmenin yanısıra, Αnek – Superfast Ferries size rahat bi yolculuğu makul fiyatta sunar. Αnek – Superfast’a ait modern gemilerle yapacağınız yolculuk, gemideki konfordan dolayı kruvaizyer gemilerine benzer. Gemiye bineceğiniz andan itibaren samimi ve sıcak atmosferin tadını çıkaracaksınız. Αnek – Superfast sizlere en iyiyi sunmak için dikkatlerinin sadece küçük bir göstergesi olarak gemilerinde temiz, lüks ve güzel dekore edilmiş alanları mevcuttur.

Denizdeki yolculuğunuzun eğlenceli olduğunu farkedeceksiniz! Yüzme havuzları, diskolar, barlar sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Ve kazinoda kim şansını denemek istemez ki!

A la carte ve self-service restoranlarında lezzetli bi yemeğin tadını çıkarın.

Biletlerinizi bugün kapayın ve tatil havasına “girin” !