• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Agoudimos Lines Seyahat Şartları

Yemekler

Yemekler bilet fiyatına dahil değidir. Gemide self-service, lokanta, snack-bar, ve duty free mağazaları mevcuttur.

İndirimli biletler

Seyahat eden her aileden yalnızca bir çocuk (4 yaşa kadar) ücretsiz seyahat eder ve kabin alamaz. 12 yaşa kadar çocuklar 50% indirim alırlar.

Açık bilet

Bu tip biletler yalnızca düzenlendikleri yıl için geçerlidir. Açık bileti olan yolcular özellikle de high sezon dönemi olan Temmuz ve Ağustos aylarında kapatmak istedikleri biletler için çok öncesinden bunu bildirmeleri gerekir, zira uygun kabin veya araç için park yeri olup olmadığının herhangi bi garantisi yoktur. Ek olarak, yolcunun istediği yer açık biletindeki fiyattan daha fazla ise yolcunun bu farkı ödemesi gerekir.

Bilet İptal Uygulaması

İptal politikası analizi için, “Müşteri hizmetleri” sayfasından Değişiklikler ve İptaller bölümüne gidin.

Gemi şirketi tarafından uygulanan iptal şartlarının yanı sıra, Greekferries Club iade edilen miktara 10% ücret politikasi uygular.

Kayıp bilet uygulaması

Biletini kaybeden yolcular, durumu hemen biletinin ayrıntılı tüm bilgilerini, yolcu ismi, bilet düzenleme tarihi vs, vererek biletinin düzenlendiği ofise bildirmeleri gerekir. Bilet düzenlenmesi aynı ücret ödenmeden gerçekleşemez. Bilet tazminatı ancak yıl sonunda kayıp biletin kullanılmamış olmasının anlaşılması üzerine gerçekleştirilir.

Evcil hayvanlar

Güvertede özel koruma kafesleri mevcuttur. Evcil hayvanların gemi içinde bulunmaları yasaktır (Kabin, kamu alanları). Evcil hayvanların beslenme ve bakımlarından sahipleri sorumludur. Ayrıca beraberlerinde her zaman son güncellenen sağlık defferlerini de bulundurmaları gerekir.

Hareket saatleri

Tüm kalkış saatleri yerel saate göre gerçekleştirilir.

Değişiklikler

Geminin kalkış programı önceden haber ve uyarı olmaksızın değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Bu durumda şirket ulaşımınızı başka bi gemiyle sağlar, veya bu mümkün değilse, o zaman tazminatın gerçekleşmesinin gözetiminden sorumludur. Aksi hiçbir iddia şirket tarafından dikkate alınmayacaktır.

Gemiye biniş prosedürü

Biletlerini kapamış olan yolcuların, araçlı veya araçsız, planlanan kalkıştan en az iki saat öncesinden limandaki şirket ofisinde bulunmaları gerekir. Aksi takdirde rezervasyonları geçersiz kabul edilebilir ve yerleri bekleme listesindeki başka yolculara verilebilir.

Camping on board

Camping on Board yurtdışı hatlarında 1 Nisan tarihinden 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir. Güvenlik amacıyla yolculuk esnasında tüp ve ateş kullanmak kesinlikle yasaktır.

Şirket bu sayfada yayınlanan bilet fiyatına ‘yakıt ücreti’ ekleme hakkına sahip olup, bu miktar gemiye biniş sırasında tahsis edilecektir Agoudimos Lines.