• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Agoudimos Lines

Agoudimos LinesAgoudimos Lines İtalya Yunanistan arası seferlerinde ucuz bilet fiyatlarıyla ünlüdür! Seyahati düşük maliyetli olmasına rağmen, Agoudimos Lines yolcularına yüksek düzeyde rahatlık ve hizmet sağlar. Barındırdığı samimi atmosferi ve yolcularını memnun etmeye istekli mürettebatı Agoudimos Lines’ı yükselen ve gittikçe populerliği artan bi deniz seyahati şirketlerinden biri haline getiriyor.

Agoudimos Lines Brindisi Yunanistan arası tüm rotalarında Camping on board hizmetini sunar. Kendilerine ait camper veya araç ve karavanlarıyla seyahat eden Camping on board taraftarları araçlarının rahatlığının denizde de keyfini çıkarabilirler. Tatilinize gemiye biner binmez başlayın ve çeşitli hizmetlerden faydalanın. Minik yolcularımızı eğlendirmek için oyun alanları mevcuttur.

Eğlence ve seyahati birlikte yaşayın. Gemide yapılan alışverişler en büyük mutluluklardan biridir, havuza serinletici bi dalışın keyfini çıkarın, samimi ve dost canlısı barda içkinizin tadını çıkarın, veya kazinoda şanslı bir gece. Unutulmaz bi yolculuk için ihtiyacınız olan herşey.

İster yalnız isterseniz ailenizle yolculuk yapın, ister güverte isterseniz kabin veya camping on board, standart ve mevsimsel indirimler sizlere rezervasyonunuz için iyi bi fiyatı garanti eder.

Agoudimos Lines ile rahat ve ekonomik bi yolculuk için, buraya tıklayın!