• Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
  • Yolculuğunuz için şirketimiz Greekferries Club SA'yı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Aegeon Pelagos Sea Lines

Aegeon Pelagos Sea LinesAegeon Pelagos 8 rahat ve modern donanımlı gemileri ile iç hatlarda Girit, Kiklad adaları ile 12 adalara seferler düzenleyen Anek Lines bünyesinde bir yan kuruluştur.

Özel tekliflerden yararlanın ve deniz üzerinde harika vakit geçirin. Barlardan birinde içeceğinizi yudumlayabilir, restoranlardan birinde lezzetli bir yemeğin tadını çıkarabilir veya ünlü giyim markaların çeşitli ürünlerinin bulunduğu mağazalara bi göz atabilirsiniz.

Aegeon Pelagos dikkatlerinin küçük bir göstergesi olarak sizlere sadece en iyiyi sunmak için gemilerinde lüks,temiz ve güzel dekore edilmiş alanları mevcuttur.

Aegeon Pelagos’a ait herhangi bi gemiye bindiginiz anda,sıcak karşılamadan,samimi atmosferden ve misafirperverlikten etkileneceksiniz. Güzel, sıcak kabinlerden birinde rahatlayın veya seyahat esnasında karşılaşacağınız güzel adaları hayranlıkla seyredin.

Konfor, iyi bir yemek ve içeceğinizi derin mavi denize bakan bi yerde yudumlayacağınız bir yer mı arıyorsunuz? Aegeon Pelagos ile yapacağınız bir seyahatte hepsini bir arada bulun.
Biletinizi bugünden kapayın ve tatil havasına hemen “girin”!