Güncel feribot teklifleri

Minoan Lines 2018 “Show Your Card – %20-%25 indirimi”

Minoan Lines 2018 “Show Your Card” – %20-%25 indirimden tasarruf edin! Otomobil kulübü üyesiyseniz, gemi seyahatinizde bilet fiyatına –%25 indirim hakkınız vardır. ADAC kulübü üye iseniz –%25 indirim hakkınız vardır! Show Your Card’ programı dünyadaki tüm otomobil kulüplerini içerir. Gerekli olan tek şey rezervasyonunuza en azından bir aracın dahil olması. Ve hepsinden iyisi, indirim sadece araç ve araç sahibine değil, rezervasyon dahilinde olup birlikte seyahat eden tüm aile bireylerine veya arkadaşlara da uygulanır!

Şartlar ve Koşullar

• “Show your Card” Programa katılan otomobil kulüp üyeleri için geçerlidir.

• %20 indirimi Minoan Lines şirketinin tüm seferlerinin tüm kategoriler ve özel araçları için geçerlidir.
• Bu indirim, Erken Rezervasyon indirimi ve dönüş yolculuğu indirimi ile birleştirilir.
• İndirim Camping all Inclusive indirimi ile birleştirildiğinde de geçerlidir.
Dikkat: Kart sahiplerinden biniş esnasında geçerli ARC kartlarını ibraz etmeleri istenir. Aksi takdirde, oluşacak olan fiyat farkı ödenmek zorundadır.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Otomobil / Kamp Külüpleri & Dernekler İndirimi

Anek-Superfast Otomobil / Kamp Külüpleri & Dernekler İndirimi ADAC veya ANWB üyesiyseniz, bir sonraki feribot seferi için % 25 tasarruf edin. Veya belki TCS veya ÖAMTC? Doğru, Anek-Superfast bu otomobil kulüpleri ve daha birçokları için indirimler sunuyor! ACE, NKC, FFCC, FC, TOURING CLUB, KAMPEERTOERIST, TOURING CLUB ITALIANO, CAMPER CLUB GREECE, PLEINAIR, AC CLUB, VIAGGIARE IN LIBERTA, TURIT, CARAVAN & CAMPER FRIENDS, FICM FEDERATION (INTERNATIONAL), HMC, CCSR, FPA, FLM, UCA, CCI, ASSOCAMPI, MCC, RU, FFACCC, FEAA, LFBCM or LNMC! Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

 • % 25 indirim belirli otomobil kulüpleri ve kamp kulüpleri araçlarına sunulmaktadır.  Indirim sadece aracın ücretine uygulanır.
 • İndirim, aile teklifi, güverte uçak tipi koltuk teklifleri ile kümülatif değildir.
 • İndirim, Erken Rezervasyon teklifiyle (araç bu indirim hakkına sahipse), çocuklar, gençler ve yaşlılar ile topludur.
 • Camping on Board Ankona çizgilerinde geçerli değildir: Ankona - Yunanistansezonunda 01. Temmuz’dan - 15 .Agustosa kadar ve Yunanistan - Ankona 01.Agustos’dan 15 Eylül 2016 ya kadar.
 • İşbirliği yapan otomobil kulüplerinin en az bir üyesi, araçla seyahat etmelidir ve üyelik kartının check-in ofisinde göstermesi talep edilecektir.
 • Sınırlı yer.

İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€  (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Camping All Inclusive İndirimi

Minoan Lines Camping All Inclusive İndirimi Minoan Lines Camping All Inclusive teklifini seçin ve güverte fiyatında Kamperiniz veya karavanınızla seyahat edin ve rahat kabinde kalın! Bubunla birlikte tüm self-service ve a la cart restorantlarına %30’luk indirimden faydalababilirsiniz! Camper veya Karavanınız garajda kalacaktır (220V luk elektrik sağlanır). Ancona ve Venedik Teklif, her istikamet için bir içkabin (AB2, AB3, AB4) ve self-service ve a la cart restorantlarında %30’luk indirim içerir. Tüm bunlar kişi başı güverte artı aracın fiyadına. Dört ayaklı arkadaşınızı da kabinde yanınıza almak istiyorsanız, yolculuk başına ekstradan yalnıca 25 euro ücretlendirme sözkonusudur. Yıl boyunca Ankona istikametinde bu muhteşem indirimden yararlanarakseyahat edin!

Şartlar ve Koşullar

 • Kamper veya bir araba ve karavanla seyahat eden yolcular için geçerlidir.
 • Teklif yolculuk boyunca yemekleri ve alakart içecekelerde ve self servis restoranlar ile iç kabin (AB2, AB3, AB4) artı %30 indirim içerir. Tüm güverte geçidi kişi artı araç fiyatı başına !
  Eğer kabine  evcil hayvan almak istiyorsanız, sreç başına yaklaşık 25 Avro ödemeniz gerekir!
 • Bu hizmet Ancona ve Venedik feribotları için tüm yıl boyunca geçerlidir.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Camping on Board

Anek-Superfast Camping on Board Camping on Board çok sevilen ve popüler! Camping on Board hizmetinden faydalanın ve aracınızın konfor ve olanakları ile seyahat edin! Elektrik akımı sağlanır (220V) ve duş ve tuvalet kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınız ile seyahat ediyorsanız tüm yolculuk boyunca sizinle birlikte olabilir.

Şartlar ve Koşullar

• Hizmet 01.04.18 - 31.10.18 kullanılabilir.
• Kamp güvertede sınırlı yer var. Size en kısa zamanda bir yer ayırtmanız önerilir.
• Araç geminin açık güvertesinde kalır, ve hizmet kullanıcıları aracın artı kişi başı güverte fiyadını ödemeleri gerekir.
• Yolcular seyahat boyunca araçlarına erişebilir.
• Hizmet sadece camperi ve otomobil + karavan olarak kayıtlı olan araçlara uygulanır.

 

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Bonus Club Teklifi

Minoan Lines Bonus Club Teklifi Minoan Lines üyesi olun Yunanistan'dan İtalya'ya feribot seferlerinizde %20 indirimden yararlanın! Rezervasyonunuzu yaparken geçerli Minoan Lines Bonus Club üyelik kartı numaranızı ekleyin ve tasarruf edin.

Şartlar ve Koşullar

• Minoan Lines Bonus Club Üyeleri için %20 İndirim.
• Tüm uluslararası hatlar için geçerlidir (Αncona ve Venedik).
• Tüm konaklama ve araç kategorileri için geçerlidir.
• İndirim hariç Minos Lines standart ticari politikası diğer indirimlerle kümülatif değil erken rezervasyon indirimi ve %30 geri dönüş indirimifor.
• Üyeler kartlarını check-in esnasında göstermelidirler.
• Camping all Inclusive teklifini içeren rezervasyonlara üyelik puanları geri alınamaz.

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Geri Dönüş İndirimi

Minoan Lines %30 Geri Dönüş İndirimi Dönüş seyahat tarihinizi biliyorsanız, Minoan Lines ile avantajlar kazanacaksınızDönüş yolculuğunuzu yaptırın ve Yunanistan'dan İtalya'ya feribot gezisinde % 30 iade indiriminden faydalanın!

Şartlar ve Koşullar

 • Bu indirim yalnızca dönüş için geçerlidir.
 • Dönüş bileti, gidiş bileti ile düzenlenmelidir(aller) ve ayrı olmamalıdır.
 • İndirim Ankona – Venedik kombinasyonu uygulandığında da geçerlidir.

Hemen Al

Anek-Superfast Ferries 2018 – Gidiş Dönüşlü İndirimi

Anek-Superfast Ferries Gidiş Dönüşlü İndirim Eğer gemiyle dönmeyi planlıyorsanız, gidiş dönüşlü bilet sizin için avantajlı olur, biletinizi alırken gidiş – dönüş biletini alın %30 indirim hakkını kazanın. Eğer dönüş tarihi ile ilgili emin değilseniz, indirimden yararlanabilmeniz için açık tarihli bilet alabilrisiniz! Anek – Superfast ile tüm yolculuğunuz için rezervasyon yapın ve en iyi olabilecek fiyata seyahat edin!

Şartlar ve Koşullar

 • Biletler aynı rezervasyon kodu altında düzenlenmiş ve rezerve edilmişse, iki yolculuk(gidiş ve dönüş) için geçerlidir ve aynı zamanda her iki yolculuktada yolcu ve aracın bilgileri aynı olmalıdır.
 • İndirim zaten fiyat listesine dahil edilmiştir.
 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Grimaldi Lines 2018 – % 20 Dönüş İndirimi Yunanistan

Grimaldi Lines 2018 – % 20 Dönüş İndirimi Yunanistan Yunanistan'a Grimaldi Lines ile seyahat edin ve dönüş biletinizde düşük sezonda sunulan % 20 indiriminden yararlanın! Şimdi feribot seferinizi yaptırın!

Şartlar ve Koşullar

• Düşük sezonda, Yunanistan’dan/a her gidiş – dönüş seyahatinizde, Grimaldi Lines biletinizde % 20 indirim sunuyor (yakıt ücreti ve yemek hariç). 
• Gidiş – Dönüşlü rezervasyonlar aynı zamanda yapılmalıdır. 
• İndirim sınırlı yer içerir. 
• İndirim, sabit masraflar, gemide yemekler ve ek yükseklik takviyeleri için geçerli değildir.
• Para iadesi edilemez, ancak şart ve koşullara bağlı olarak rezervasyon değiştirilebilir.

Hemen Al

Ventouris Ferries 2018 – Gidiş – Dönüş İndirim

Ventouris Ferries 25% - 30% Gidiş – Dönüş İndirim Ventouris Ferries teklifi: Bari - Korfu, Bari - İgumeniça rotalarında %50 Erken Rezervasyon indirimi ve Bari-Kefalonya – Zante rotalarında %40 indirim. Biletinizi ayırtmak için son anda beklemek zorunda değilsiniz. Yaz tatiliniz için feribot biletlerinizi şimdi ayırtın ve Ventouris Ferries tarafından teklif edilen Erken Rezervasyon İndirimlerinden yararlanın.

Şartlar ve Koşullar

30% Return Trip Discount for the Bari-Igoumenitsa-Corfu Line
20% Return Trip Discount for the Bari-Chefalonia-Zante Line

• Dönüş bileti, gidiş bileti ile düzenlenmelidir ve ayrı olmamalıdır.
• Dönüş indirimi, herhangi bir dönüş limanı için geçerlidir.

Hemen Al

Minoan Lines 2018 Aileler ve arkadaşlar için indirim

Minoan Lines %20 Aileler ve arkadaşlar için indirim Minoan Lines her zaman aileye ve arkadaşlara yardımcı olur! Şimdi rezervasyon yaptırın ve %20 indirimden faydalanın! İndirim, araçlı veya araçsız 3 veya daha fazla kişiden oluşan yolcuların Güverte, Pullman koltuk, VIP veya iç/dış kabinlerde (3-kişilik veya 4-kişilik) birlikte seyahat etmeleri halinde.

Şartlar ve Koşullar

Özel araçlı ve araçsız 3 veya daha fazla yolcunun Güverte(Deck), Ekonomik Pullman koltuk, Business Koltuk(VIP), veya AB3, A3, AB4, A4 kabinlerinde birlikte seyahat etmeleri halinde geçerlidir.  1. Tüm biletlerin aynı rezervasyon kodu altında düzenlenmeleri gerekir.  İndirim önceden (-%50) indirgenmiş çocuk biletleri için geçerli değildir.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 Aile ve Arkadaşlar İndirimi

Anek-Superfast Aile ve Arkadaşlar İndirimi Arkadaşlarınızla ya da aileyle seyahat ederken oldukça pahalı olabilir. Ama Anek-Superfast ile değildir! Eğer bir iç kabin ekonomik tercih ediyorsanız ya da cam kenarı veya comfort tercih ediyorsanız (A3 veya A4) dış kabin seçeneklerden birini seçebilirsiniz ve %20 indirimden faydalanın! Şimdi rezervasyon yapın ve Anek-Superfast ile konforlu bir feribot gezisinin tadını çıkarın!

Şartlar ve Koşullar

• 20 indirim 3 kişi (Maksimum 7 yolcu )AA3 / AB3 ya da A4 / AB4 seyahat edenlere, araçlı veya araçsız. (6m kadar Uzunluk. / 2m kadar Yükseklik.)
• Tüm yolcular aynı rezervasyon kodu altında seyahat etmeleri gerekir.
• İndirim yolcu ve araçlara geçerlidir. İndirim, Camping on Board rezervasyonları için geçerli değildir.
• Limitli yer.
İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

 

Hemen Al

Anek-Superfast Ferries 2018 – Pullman Koltuk / Güverte İndirimi

Anek-Superfast Ferries – Pullman Koltuk / Güverte İndirimit/Deck Seat Discount Aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte seyahat edin, hatta arabanızla ve böylece ANEK – SUPERFAST benzersiz teklifinden faydalanın. Güverte veya uçak tipi koltuklarda seyahat eden 3-7 yolcu ailesi veya grupları için %20 indirim sunulur. Şimdi rezervasyon yapın ve tasarruf edin!

Şartlar ve Koşullar

• %20 indirim 3 kişi (Maksimum 7 yolcu )AA3 / AB3 ya da A4 / AB4 seyahat edenlere, araçlı veya araçsız. (6m kadar Uzunluk. / 2m kadar Yükseklik.)
• Tüm yolcular aynı rezervasyon kodu altında seyahat etmeleri gerekir.
• İndirim yolcu ve araçlara geçerlidir. İndirim, Camping on Board rezervasyonları için geçerli değildir.
• Limitli yer.
İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Çocuk İndirimi

Minoan Lines Children Çocuk İndirimi (16 yaşına kadar) Çocuklarınızla birlikte seyahat ederken en iyi seçim Minoan Lines’dir! 5-16 yaş arasındaki çocuklar %50 indirim hakkına sahiptir! 4 yaşın altındaki çocuklar ÜCRETSİZ seyahat etme hakkına sahiptirler ya da bir kabin ya da bir uçak tipi koltukta bir yatakta % 50 indirim hakkı vardır.

Şartlar ve Koşullar

 • 5 ve 16 yaş arası olan çocuklar için geçerlidir
 • 4 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz seyahat etme hakkına sahiptirler ancak yatak ve koltuk kullanma hakkına sahip değildirler. .
 • Çocuklar kabin ile yolculuk yaparlarken en az bir yetişkin tarafından eşlik edilmelidir.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Çocuk İndirimi

Anek-Superfast Çocuk İndirimi Çocuklarınızla seyahat edin ve yüksek maliyeti düşünmeyin. Anek-Superfast çocuklu ailelerini destekliyor! Küçük yolcular için feribot biletleri üzerinde %50 indirim sunuluyor! Ailenizle harika fiyatlarla seyahat edin! Şimdi rezervasyon yapın ve tasarruf edin!

Şartlar ve Koşullar

% 50 ÇOCUK İNDİRİMİ (ANKONA& VENEDİK)
• 4 ila 16 yaş arası çocuklar resmi yetişkin ücretinin sadece %50’si ödüyorlar.
• Kabinlerde yolculuk eden çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir. 

% 50 ÇOCUK İNDİRİMİ (BARİ)
• 4 ile 12 yaş arası çocuklar resmi yetişkin ücretinin sadece %50’si ödüyorlar.
• Kabinlerde yolculuk eden çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir.

İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€  (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Grimaldi Lines 2018 – 50% Çocuk İndirimi

Grimaldi Lines 2018 – 50% Çocuk İndirimi Çocuklarınızla seyahat etmek istiyor musunuz? Grimaldi Lines size mükemmel bir teklif sunuyor. 2 yaşından 12 yaşa kadar %50 indirim bilet fiyatında ve 2 yaşına kadar bilet ÜCRETSİZDİR. Şimdi feribot seferinizi yaptırın!!

Şartlar ve Koşullar

• 2 yaşına kadar(henüz doldurmamış), yatak ya da koltuk hakkı olmadan: ücretsiz (kabin başına maksimum 2). 
• 2 yaşından 12 yaşa kadar (henüz doldurmamış): %50 indirim bilet fiyatında, sabit ücretler hariç. 
• Teklif aile & arkadaşlar indirimi ve gemideki etkinlikler ile kombine edilemez.

Hemen Al

European Seaways 2018 – Çocuk İndirimi

European Seaways 2018 - Çocuk İndirimi Çocuklarınızla seyahat edin ve yüksek maliyeti düşünmeyin. European Seaways çocuklar için %50 indirim sunuyor! Enjoy a comfortable ferry trip with your family at a low cost with European Seaways. European Seaways ile düşük maliyetle ailenizle birlikte rahat bir feribot gezisinin keyfini çıkarın.

Şartlar ve Koşullar

 • 4 ila 12 yaş arasındaki tüm çocuklar için% 50 indirim.
 • Çocuklar en az bir yetişkin tarafından eşlik edilmelidir.

Hemen Al

Ventouris Ferries 2018 – %50 Çocuk İndirimi

Ventouris Ferries 2016 - %50 Çocuk İndirimi 4-12 yaş arası çocuklar Ventouris Ferries ile % 50 indirimle seyahat edebilirler! Çocuklarınızla seyahat ederek ekonomik ve güvenli bir yolculuğun keyfini çıkarın!

Şartlar ve Koşullar

• 4 ve 12 yaş arası olan çocuklar için geçerlidir.
• Çocuklar en az bir yetişkin tarafından eşlik edilmelidir.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Bebekler

Anek-Superfast – Bebekler Bir aile olarak seyahat ediyorsanız pahalı olabilir. Ancak Anek-Süperfast ile rezervasyon yaparsanız, öyle değil! Şimdi rezervasyon yapın ve tasarruf edin! Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

• 4 yaş altı çocuklar yatak/ ranza / uçak tipi koltuk işgal etmememleri durumunda her girişte 5.50 € ödemeleri gerekir
• 4 yaş altı çocuklar yatak/ ranza / uçak tipi koltuk işgal etmeleri durumunda bilet ücretinin % 50'sini ödemekle yükümlüdürler.
İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

European Seaways 2018 – Bebek İndirimi

European Seaways 2018 - Bebek İndirimi Bebeğinizle mi yolculuk yapıyorsunuz? Great! indirim hakkına sahiptirler! Mükemmel fiyatlarla European Seaways ileYunanistan'dan İtalya'ya seyahat edin. Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

• Güvertede 0 ila 4 yaş arasındaki bebekler yolculuk başına 5,00 euro ödemektedir.
• Diğer konaklama kategorileri için bebekler% 50 ödemektedir (normal çocuk indirimi).
• Bebekler en az bir yetişkin tarafından refakat edilmelidir.

Hemen Al

Minoan Lines 2018- Öğrenci / Genç indirimi

Gençler ve öğrenciler için Minoan Lines indirimi Minoan Lines, 26 yaşına kadar olan öğrenciler veya gençler için %20 indirim sunuyor! İndirim, Lüks hariç tüm kategoriler için geçerlidir. Ve hepsinden önemlisi? Aracınız veya motosikletiniz için de geçerlidir! Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

 • İndirim, araçlı veya araçsız yolculuklar için geçerlidir (kategori 1) ve lüks kabinler hariç tüm konaklama kategorileri için geçerlidir.
 • Öğrenciler kalkıştan önce check-in sırasında öğrenci kimlik kartını (veya ISIC kartı) göstermeliler.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Genç İndirimi

Anek-Superfast 2018 - Genç İndirimi 13-25 yaş arası bir yolcu müsünüz?? Yoksa uluslararası bir ISIC kartı veya EYCA kartı olan bir öğrenci misiniz? Her iki durumda da şanslısınız! Anek-Superfast, İtalya ve Yunanistan arasındaki feribot seferleri için %20 indirim sunuyor. Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

%20 GENÇ İNDİRİMİ (ANCONA & VENICE)
• 17 ila 25 yaş arası tüm yolcular %20 indirim(genç) hakkına sahiptir. Eğer aracınızla seyahat ediyorsanız (kategori 1 veya motosiklet) indirim aracınızada sağlanır. Öğrenci kartı olanlar ISIC (International Student Identity Card) ve EYC (European Youth Card) genç kartı olanlar, bunun yanı sıra araçlarıda(kategori 1 / motosiklet) %20 indirim hakkına sahiptir yaş sınırı olmadan.

%20  GENÇ İNDİRİMİ (BARI)
• 13 ila 25 yaş arası tüm yolcular %20 indirim(genç) hakkına sahiptir. Öğrenci kartı olanlar ISIC (International Student Identity Card) ve EYC (European Youth Card) genç kartı olanlar, %20 indirim hakkına sahiptir yaş sınırı olmadan.

İndirim, yolcu ve araç ücretlerine uygulanır ve yaştan bağımsız olarak ISIC ve EYC kart sahiplerine de sunulmaktadır. Bir kabinde seyahat ederken 18 yaşın altındaki yolculara bir yetişkin eşlik etmelidir.

İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€  (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Kıdemli İndirimi

Minoan Lines Kıdemli İndirimi Eğer 60 yaşın üzerinde iseniz Minos Lines’ın benzersiz teklifinden yararlanın. Yunanistan – İtalya seyahatlerinde tüm kategorilerde araçlı ya da araçsız %20 indirim hakkına sahipsiniz. Bir araçla veya araçsız tüm konaklama kategorileri için geçerlidir.

Şartlar ve Koşullar

 • 60 yaş ve üzeri olan yolculara sağlanır, tüm kategorilerde araçlı ya da araçsız.
 • Indirim Camping all Inclusive hizmetinde geçerli değildir..

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Kidemli İndirimi

Anek-Superfast Kidemli İndirimi 60 yaş üzerindeyseniz ve feribotla İtalya ve Yunanistan arasında seyahat etmek isterseniz, Anek-Süperfast sizin seçiminizdir! Feribot biletlerinizde %20 indirim hakkına sahipsiniz. Anek-Superfast tarafından bu harika tekliften faydalanın ve tüm kategorilerde araçlı ya da araçsız araçlı düşük maliyetle seyahat edin.

Şartlar ve Koşullar

 • 20% Kidemli
 • 60 yaş ve üzeri tüm yolcular % 20 indirim hakkına sahiptir, otomobil veya otomobilsiz(araç kategori 1, 6 metre’ye kadar uzunluk ve 2 metre’ye kadar yükseklik ayrıca motosikletlerede indirim uygulanır).
 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€  (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 –Grimaldi Lines-Minoan Lines Kombinasyonu

Minoan Lines Kombinasyonu Grimaldi Lines - Minoan Lines Grimaldi Lines ile yolculuğunuzun bir parçasını mı geziyorsunuz ve Minoan Lines'in rotalarında devam etmek istiyor musunuz?? %30 indirime hak kazandığınız için pahalı olmayacaktır! Grimaldi Lines biletinizi gösterebilirsiniz! Şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

 • Grimaldi Lines ile yolculuk eden yolcular ve araçlar için Minoan Lines tarafından sunulan tüm güzergahlarda geçerlidir.
 • İndirimin uygulanabilmesi için Grimaldi Lines bileti sağlanmalıdır.
   

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Kombine Gezilerde %30 İndirim

Minoan Lines – Kombine Gezilerde %30 İndirim Minoan Lines ile uluslararası ve yurt içi feribot seyhatinizi birleştirerek yurt içi seferlerinde tüm kategori ve araçlarda %30 indiriminden faydalanın ve böylece paranızdan tasarruf edin. Tek ihtiyacınız olan aynı anda her iki bileti almanızdır.

Şartlar ve Koşullar

 • İndirim yolcu ve araçlarına tüm kategorilerde geçerlidir. 
 • İndirim yalnızca yurt içi seferleri için geçerlidir, fakat indirimden faydalanabilmeniz için aynı anda uluslararası ve yurt içi bileti almanız gerekir

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Yurtiçi Seferler İndirimi

Anek-Superfast Yurtiçi Seferler İndirimi Eğer feribotla İtalya’dan Yunanistan’a seyahat ediyorsanız ve Yunan adalarından birine devam edecekseniz, Anek – Superfast iç hatlarda ek bir indirim sunuyor. Anek – Superfast ile uluslararası gemi rezervasyonunuzu, ve bununla birlikte yurt içi seferleri içinde Anek – Superfast veya Blue Star ferries ile rezervasyonlarınızı yapın ve yurt içi seferlerinde düşük maliyetlerden yararlanın! Beklemeyin, şimdi rezervasyon yapın!

Şartlar ve Koşullar

• İç hatlarında (Yunanistan Anakarası ile Kiklad Adaları, oniki adalar (Dodecanese) ve Ege adaları) yolcular ve araç (tüm kategoriler) için tek yön (giden) biletler için geçerlidir. İndirim, iç hat biletlerinde verilir ve başka herhangi bir iç hat indirimi ile birleştirilemez. Sadece bir Adriyatik rota rezervasyonuyla birlikte kullanılabilir. .Uluslararası ve iç hatı için bilet aynı anda çıkarılmalı.

İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Ücretsiz Kahvaltı

Minoan Lines Ücretsiz Kahvaltı Minoan Lines ile şimdi geminin a la carte ya da self service restoranlarında lüks kabin bileti satın alarak ücretsiz kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz !

Şartlar ve Koşullar

• “A la Carte” restoranında Deluxe kabinde seyahat eden yolculara sunulur. F/B Europa Link gemisinde, ücretsiz kahvaltı self service restoranında sunulur.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Lüks kabinde Ücretsiz Kahvaltı

Anek-Superfast Lüks kabinde Ücretsiz Kahvaltı Anek Superfast ile lüks kabinlerinde rahat bir şekilde seyahat edin ve geminin A la Carte veya Self Service restoranından faydalanın. İtalya'dan Yunanistan'a giden yolda feribot seferinizi daha da lüks yapın!

Şartlar ve Koşullar

 • A la carte restoran veya Lux kabinlerde ağırladığı yolcularına Ücretsiz kahvaltı sunuyor.
 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Tek Kişilik Kabin

Minoan Lines Tek Kişilik Kabin Minoan Lines 2 yataklı kabin ödeyerek ikinci yatak için %50 seferleri için ücret uygulanır. Böylece bu kabini sadece siz kullanabilirsiniz! Minoan Lines'ın en iyi seçimi var!

Şartlar ve Koşullar

• Sadece iki yataklı kabin için geçerlidir, düşük sezonda ikinci yataga %50 ek ücrete tabi olurlar ve %75 ek ücret orta ve yüksek sezonlarda.

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Tek kişilik kabin

Anek-Superfast 2018 - Tek kişilik kabin Bazen kendi başınıza seyahat etmek daha rahatlatıcı olur. Kendiniz için bir kabin rezervasyonu yapın ve ikinci yatak için sadece% 50 -% 70 ödeyin!

Şartlar ve Koşullar

 • A2 ve AB2 kabin tek kişilik olarak mevcuttur (AB2 SFXI’da tek kabin geçerli değildir) Ancona için % 50 ek ücret uygulanır Bari ve Venedik için % 70 ek ücret uygulanır.
 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne ücretsiz erişim

Minoan Lines sağlıklı Yaşam Merkezi’ne ücretsiz erişim ‘Cruise Europa’ ve ‘Cruise Olympia’ gemileri ile Lüks ya da Junior süit’te seyahat mi ediyorsunuz; Bu durumda şanslısınız! Minoan Lines geminin sağlıklı yaşam merkezini sizlere ücretsiz sunmaktan mutluluk duyar. Spor salonu, Hamam, Jakuzi ve sauna aktivitelerini deneyebilirsiniz. Bundan daha huzurlu yolculuk olamaz!

Şartlar ve Koşullar

• Deluxe ya da Junior suit’te, Cruise Europa ve Cruise Olympia gemileri ile seyahat eden tüm yolculara sunulur. Teklifte diğer hizmetler dahil değildir. Masaj, yüz ve vücut bakımı, solaryum vs..

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Pure Kabinler

Anek-Superfast Pure Kabinler (sadece SFXI geminde mevcuttur) Alerjisi olan veya solunum problemi olan yolcular için, Anek-Superfast mükemmel bir çözüm sunuyor. Hipoalerjik bir kabinde rezervasyonu yapın ve İtalya'dan Yunanistan'a rahat ve huzurlu bir feribot gezisinin keyfini çıkarın!

Şartlar ve Koşullar

 • PURE kabin ücreti: Yol başına 50 Euro. 
 • Mevcut kabin kategorileri: LUKS, A4 ve AB4. Dört yataklı kabinler üçlü, çiftli veya tek kişilik olarak satılabilir.
 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Minoan Lines 2018 – Group Offers

Minoan Lines Group Offers Bir grup 16 veya 160 yolcu ile yolculuk yaparken yüksek maliyetleri için merak ediyor musunuz? Daha fazla yok! harika grup fiyatları sunuyor. Tek yapmanız gereken, grupların başvuru formunu doldurup bize gönderin. En iyi teklif size kısa bir süre içinde gönderilecek!

Hemen Al

Anek-Superfast 2018 – Group Teklifleri

Anek-Superfast 2018 - Group Offers Siz 16 veya 160 yolcu grubuyla mı seyahat ediyor musunuz ve yüksek maliyetlerden endişe ediyor musunuz?? Daha fazla yok! Anek-Superfast harika grup fiyatları sunuyor. Sadece grup başvuru formunu doldurun ve bize gönderin. En iyi teklif size kısa bir süre içinde gönderilecek!

Şartlar ve Koşullar

 • İndirim evcil hayvanlar, PURE kabin, yakıt ve liman ek ücretleri için geçerli değildir. (Ek Ücreti: yol başına kişi başı 5 € (Ancona), yol başına kişi başı 3€ (Bari), yol başına kişi başı 10€ (Venedik).

Hemen Al

Grimaldi Lines 2018 – Grup Teklifleri

Grimaldi Lines 2018 – Grup Teklifleri Siz 16 veya 160 yolcu grubuyla mı seyahat ediyor musunuz ve yüksek maliyetlerden endişe ediyor musunuz?? Daha fazla yok! Grimaldi Lines harika grup fiyatları sunuyor. Sadece grup başvuru formunu doldurun ve bize gönderin. En iyi teklif size kısa bir süre içinde gönderilecek!

Hemen Al

Ventouris Ferries 2018 – Grup Teklifleri

Ventouris Ferries 2018 – Grup Teklifleri Eğer 16 veya daha fazla yolcu grubu ile seyahat ediyorsanız, Ventouris Ferries sunduğu özel fiyatları hakkında bize sorun ve paranızdan tasarruf edin! Şimdi biletlerinizi alın!

Hemen Al

Ventouris Ferries 2018 – %100 Bebekler

Ventouris Ferries 2018 - %100 Bebekler 0 ile 4 yaş arası Ventouris küçük dostları kategori güvertede ücretsiz seyahat etme hakkına sahiptirler. Ventouris Ferries ile çocuklarınızla uygun fiyata seyahat edin!

Şartlar ve Koşullar

• %100 indirim 0 – 4 yaş arası çocuklara, kategori GÜVERTEDE ( 12.00 € liman giderleri ödenmesi gerekir).
• Diğer tüm kategorilerde % 50 indirim uygulanır (çocuk indirimi).
• Bebekler en az bir yetişkin tarafından refakat edilmelidir.

Hemen Al